De Seed eetkamerstoelen van Bolia worden op maat gemaakt aan de hand van jouw wensen en kunnen worden aangepast aan elk soort omgeving – van het thuiskantoor en de eetkamer tot de professionele markt. Lees meer
De Seed eetkamerstoel is ontworpn door Hans Thyge & Co uit Denemarken voor Bolia.
De poëtische vorm bestaat voor 85% uit gerecycled plastic en is ontworpen om je een uitzonderlijk comfort en ondersteuning te bieden.
Tijdens het gietproces, waarbij afvalplastic wordt omgevormd tot de zitting van de stoel, ontstaat een subtiel kleurenspel, waardoor elke stoel uniek is. Kies het type frame dat het beste aansluit op jouw behoeften of ga voor de gestoffeerde versie in je favoriete meubelstof en kleur. De mogelijkheden zijn eindeloos.
De Seed stoel Mocca is stapelbaar.
| Materiaal |
|
| Afmetingen | B 53 cm x D 50 x H 84 cm |
| Respect voor mens, natuur en milieu | gerecycleerde kunststof
metaal
geproduceerd in Polen |
| Onderhoudsvoorschriften | Onderhoud de kunststof met lauwwarm water, een zachte doek en een mild reinigingsmiddel |










