Met het Treasures dressoir laat Umage zien hoe elegant functionaliteit kan zijn. De uitvoering in zwarte eik geeft het meubel een krachtig, tijdloos karakter, terwijl de Sugar Brown bekleding op de licht gebogen zijden zorgt voor een warme, zachte toets. Scandinavisch design met net dat beetje extra gevoel.
De zijpanelen openen als vleugels en onthullen ruimte voor boeken, mooie flessen of andere zorgvuldig gekozen items. In het midden bevinden zich meerdere opbergvakken, elk met een legplank, ideaal voor keramiek, porselein of servies dat je graag netjes én zichtbaar bewaart.
Uniek aan Treasures zijn de verwisselbare deuren. Je verandert de bekleding eenvoudig zelf en geeft het dressoir een nieuwe uitstraling zonder het meubel te vervangen. Een slimme keuze voor wie houdt van afwisseling én duurzaamheid.
Extra productinfo
Drie deuren met verwisselbare, gestoffeerde bekleding
Zijpanelen openen als elegante vleugeldeuren
Centrale opbergvakken met elk één legplank
Geschikt als dressoir in woon- of eetkamer
| Materiaal | Dit dressoir is vervaardigd uit gefineerd eikenhout in zwarte eik, een sterk en duurzaam materiaal dat bekendstaat om zijn stabiliteit en lange levensduur. Eikenhout heeft een natuurlijke uitstraling en vormt een duidelijke link met onze materialenwijzer, waar de eigenschappen en voordelen van eik uitgebreid worden toegelicht. |
| Afmetingen | L 150 x B 43 x H 75 cm Gewicht: 47 kg |
| Respect voor mens, natuur en milieu |
|
| Onderhoudsvoorschriften |
|

















