De aangegeven prijs is enkel geldig bij afhaling in de winkel. Bij levering wordt er een meerkost gevraagd. Neem hiervoor contact op met ons.
Ons toonzaalmodel bestaat uit 4 Swing eetkamerstoelen in witgepigmenteerde eik
inclusief: 4 x stoelkussens in zwart Quattro Traceable leder + 2 x stoelkussen in cognac Quattro Traceable leder.
De stoffering kan afgenomen en vervangen worden, zo kan je gemakkelijk wisselen met een ander stoelkussen.
Swing is de eetkamerstoel voor jou, als je houdt van luxe designklassiekers. Swing streelt het oog en verandert je etentjes in een feest, met polonaise in je woonkamer. Swing is een exclusieve designstoel die met de hand gemaakt is en altijd van massief hout. Deze moderne klassieker is het toppunt van ambachtelijk handwerk met hout.
Een stoel met een lichte, Scandinavische uitstraling, met een mooie gebogen rugleuning voor een goed comfort. De uitvoering met een zitting van eikenfineer is gelabeld met het EU Ecolabel en is daardoor een minder milieubelastende keuze. De Swing stoel van Bolia heeft een prachtige look, door het gebruik van het naturelle hout met een stijlvolle afwerking. Deze look brengt een zachte en natuurlijke sfeer in je interieur.
Ontworpen door Henrik Sørig Thomsen
De designer van de Swing stoel is Henrik S Thomsen, een gepassioneerde en toegewijde ontwerper die echt dol is op zijn vak. Zijn passie is werken met designobjecten die de zintuigen stimuleren, en je ondersteunt in dagelijkse activiteiten. Volgens Thomsen is een goed design iets dat je elke dag helpt, zonder dat je het merkt.
Materiaal | corpus: massief hout |
Afmetingen | D 47,5 x B 55 x H 74,5 cm
Respect voor mens, natuur en milieu | hout
leder
handgemaakt in Letland |
Onderhoudsvoorschriften | geolied hout - leder |