Maar Barbier is meer dan dat. De dressoir brengt warmte en vrouwelijkheid in je interieur. Kijk naar de houten deuren met hun delicate, verticale lijnen. Schuif ze open en er verschijnen twee compartimenten waar je vanalles in kan opbergen.
Ook open ziet de Barbier dressoir er elegant uit met de legplanken in glas. Stal er dus gerust je mooie servies of andere mooie items in uit en laat alles maar naar buiten piepen.
Ook je audio en TV media kan je in de dressoir kwijt, want Barbier heeft gaatjes in de bodem en rug. Handig, nietwaar?
Materiaal: 18 mm walnootfineer MDF top & bodem; massief walnotenhout rolluikdeuren en poten (Ø 45 mm) ; transparant PU-gelakte mdf met walnootprint binnenin; twee legplanken 6 mm getemperd glas verstelbaar in hoogte; kabelopening en ventilatiegat in beide compartimenten
Materiaal |
|
Afmetingen | W 120 x D 40 x H 57,5 cm |
Respect voor mens, natuur en milieu | MDF / glas
massief hout
|
Onderhoudsvoorschriften | gevernist hout |